Radca Prawny Ełk, Prawnik Ełk – porady prawne

ZESPÓŁ

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KOTT I PARTNERZYSTRONA GŁÓWNA
/ ZESPÓŁ

ZESPÓŁ - KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KOTT I PARTNERZY

mecenas Grzegorz Eugeniusz Kott

radca prawny, wspólnik. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Po odbyciu aplikacji sądowej, w 1982 roku złożył egzamin sędziowski, w tym samym roku egzamin radcowski. Od tego czasu wykonuje zawód radcy prawnego. W latach 1990 – 1994 był radnym i członkiem zarządu miasta Ełk. Doświadczenie zdobyte w działalności samorządowej, wykorzystuje w obsłudze prawnej samorządów terytorialnych. Blisko 20 lat współpracował z największą polską firmą ubezpieczeniową. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ubezpieczeniowym, prawie nieruchomości oraz samorządu terytorialnego.

e-mail: grzegorz.kott@gkott.pl
tel. 87 610 17 00

mecenas Jakub Michał Kott

radca prawny, wspólnik ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2006 - 2010 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Jako członek Rady OIRP w Białymstoku uczestniczył w pracach organów samorządu radowskiego. Prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych min. z branży odszkodowawczej, budowlanej, produkcyjnej. Zajmuje się rejestracją spółek prawa handlowego. Występuje przed sądami w procesach cywilnych, reprezentując klientów indywidualnych i korporacyjnych. Ma duże doświadczenia w sprawach z zakresu prawa budowlanego w tym dotyczących wad budynków i produktów budowlanych. Jednak specjalizuje się w reprezentacji poszkodowanych w sporach z firmami ubezpieczeniowymi w sprawach odszkodowawczych. Od wielu lat współpracuje z ogólnopolską firmą odszkodowawczą.

e-mail: jakub.kott@gkott.pl
mob. 606 271 739

mecenas Adriana Kott

radca prawny, ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2007 - 2011 odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Doświadczenie praktyczne z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy zdobyła pracując jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności o rozwód, o alimenty, kontakty z dziećmi, ustalenie miejsca pobytu, podział majątku i rozdzielności majątkową. Stale podnosi swoje kwalifikacje ukończyła wiele szkoleń związanych z tematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zdobyte doświadczenie, wiedza i pasja pozwalają jej na skuteczną ochronę interesów Klienta. Występuje przed sądami w procesach rodzinnych i z zakresu prawa pracy.

e-mail: adriana.kott@gkott.pl
mob. 508 185 256

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KOTT I PARTNERZY.